פיקס איט - שירות תיקונים למזגנים בחיפה

שירותי תיקון מזגנים בחיפה תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

טכנאי מזגנים בחיפה

פיקס איט הינה חברה המספקת תיקון מזגנים בחיפה וקיימת בשוק כבר 10 שנים. בנוסף לכך מעניקה חברת פיקס שירות רחב של הרכבת מזגנים על ידי צוות רחב של טכנאי מזגנים בחיפה.

טכנאי מזגנים בחיפהכחברה לתיקון מזגנים - פיקס איט מעניקה שירותים רחבים בעבור מוסדות גדולים ומוכרים כדוגמת עיריית עריית חיפה, דואר ישראל ועוד. תיקון מזגנים בחיפה של פיקס איט הינו מהימן ומקצועי וכאמור כולל בתוכו את מלאכת הרכבת מזגנים.

התהליך של הרכבת מזגנים מכיל בתוכו החלטות אודות סוג המזגן, מיקומן של היחידות הפנימיות והחיצוניות. אלו החלטות חשובות ומקצועיות בעבור הרצון להפיק מיזוג מירבי עבור החלל. שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון כוללים אף שיקולי נוחות בעת ההתקנה, העברת צנרת וכמובן אסתטיקה.

כאמור, מלאכת התקנת המזגנים אינה פשוטה ויש לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים:

  1. הספקת החשמל: המזגנים כידוע מורכים חשמל רב ולכן יש להתאים להם לוח חשמל מהימן ובו יש לרוב להחליף או להוסיף חלקים וכמובן במקרים מסויימים להגדיל את הספקת החשמל עבור הדירה. בסמוך לכל מקום התקנה של יחידת קירור יש להתקין נקודות חשמל מתאימות.
  2. התקנה של יחידת קירור: בעת התקנה מורכבת יותר של מזגן מיני מרכזי בה מתבקשת הנמכה של תקרה יש לדאוג להעברה נוחה של תעלות המיזוג לשאר חלקי החלל, בנייה של מעברים מתאימים, יצירת פתחים בקירות, סגירה של חלקים בעזרת קירות גבס ובסופו של תהליך עבודה נקייה של החלקה וצבע.
  3. התקנה של יחידת המדחס: מדובר ביחידה גדולה ומסיבית. בהתקנה של המדחס יש להתחשב בשטח בו נברר איפה אפשר ומותר להתקינה, איפה ניתן להעביר צנרת, הגעה למקום ההתקנה ועוד. לרוב נרצה להתקין את המדחס במקום מוסתר ומאוורר וכזה שלא נחוש ברעש שהוא מייצר.
  4. העברת צנרת: נעשית בין יחידת הקירור ויחידת המדחס. מדובר במעבר של שני צינורות ושני כבלים של חשמל. נרצה שמעבר של צינורות אלו יהיה קצר, נסתר, יעיל ונגיש בעת הצורך. במקומות בהם הצינורות חשופים חייבים הם להיות מוגנים בצורה טובה וכמובן לא להיות חשופים בחלק הפנימי של החלל.
  5. צנרת ניקוז: המזגן יוצר כמובן לחות רבה שמגיעה למספר לא מבוטל של ליטרים ביום שאותה נרצה לפנות. נהוג הוא לחבר צינור ניקוז לאחד מצינורות השופכין האחרות של החלל. נושא זה של פתרון הניקוז חייב להיעשות במחשבה ולהיות יעיל זאת על מנת למנוע בעתיד בעיות של רטיבות שיכולות לפגוע פגיעה רחבה במבנה.
צור קשר עם טכנאי מזגנים בחיפה

מלאו את טופס יצירת הקשר למטה וטכנאי מזגנים בחיפה של פיקס איט יחזור אליכם תוך זמן קצר.

תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

ניתן גם ליצור קשר במספר הטלפון - 055-9662488