פיקס איט - שירות תיקונים למזגנים בפתח תקווה

שירותי תיקון מזגנים בפתח תקווה תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

טכנאי מזגנים בפתח תקווה

פיקס איט שירות תיקוני מזגן  רחבים באזור פתח תקווה והסביב. בין היתר נהנים לקוחות פיקס איט משירות של תיקון מזגנים בעזרת טכנאי מזגנים בפתח תקווה שנותן מענה ראשוני ומקצועי בעת הצורך.

טכנאי מזגנים בפתח תקווהלטכנאי מזגנים בפתח תקווה של פיקס איט קבלה של פניות רבות מצד לקוחות. חלקם קשורות לרעש שמייצרים המזגנים. הסיבות לרעש הן מגוונות. חלקן ניתן לפיתרון ללא קריאה לטכנאי. כשהמזגן רועש מידי ולא פורפורציונלי יתכנו מספר סיבות. סיבה אחת נעוצה במזגן מיני מרכזי שממוקם מעל תקרה נמוכה. אותו מזגן מרכזי לא אמור לבוא במגע עם אותה תקרה וכאשר יש מגע בין השניים יתכן וייווצר רעש שמקורו בכלל קשור בתקרה. בדיקה ויזואלית של מקור הרעש (חוטים מונחים למשל) יכולה להביא לפתרון המיידי של הרעש.חלק מרעש המזגן קורה ממעבר של אוויר בצינורות ובהגעה לפתחים. במקרים בהם ישנו חיבור רופף, רשת כיוון לא מחוזקת, פתח או פילטר שנסתם או חלק כזה או אחר שלא הורכב כהלכה - כל אלו יכולים להיות המקור לרעש חסר פרופורציה של המזגן.

לפעמים הסיבה לרעש המזגן יכולה להיות חיצונית. משהו שיכול או עלול להפריע לעבודה נקייה של המזגן בגלל גורם חיצוני. יש ויחידת המזגן החיצונית רועדת משום שלא צמודה כראוי לקיר החיצוני, רגל גומי שנשמטה, כיסוי מתכת רועד ורופף, מגע של שיח או ענף במאוורר המזגן, חלק שנתקע בחלק הפנימי של המאוור שהגיע מבחוץ. כל אלו הם דברים שיש לבדוק טרם אנו מזמינים טכנאי בשל רעש.

תיקון מזגנים בפתח תקווההזמנה של טכנאי בשל רעש כדאי ותהיה כשהבנו לבד שמדובר בבעיה מכנית. לנו ניתן לוודא רק עוד מספר אלמנטים, כמו גם לטכנאי המזגנים: מקור הרעש – פנימי או חיצוני, ריח שעולה, עוצמת הרעש ואם הוא משתנה, נזילות נלוות, כתמים חשודים, השפעת הרעש על יעילות המזגן.

ביצירת קשר עם פיקס איט יוודאו איתכם טלפונית ראשית כל אודות הבדיקות המקדימות שניתן לעשות לפני הזמנה שלנו. יתכן ושיחה טלפונית עימנו טרם הזמנת טכנאי תביא לפיתרון קל ופשוט של מקור הרעש ולכם שקט מיידי וחיסכון בתשלום עבור תיקון שאתם עצמכם יכולים לפתור. לנו רק נשאר להיות שם עבורכם במקרה אחר שכן תצטרכו.

צור קשר עם טכנאי מזגנים בפתח תקווה

מלאו את טופס יצירת הקשר למטה וטכנאי מזגנים בפתח תקווה של פיקס איט יחזור אליכם תוך זמן קצר.

תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

ניתן גם ליצור קשר במספר הטלפון - 055-9662488