פיקס איט - שירות תיקונים למקררים בבאר שבע

שירותי תיקון למקררים בבאר שבע תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

טכנאי מקררים בבאר שבע

בן אדם מגיע הביתה אחרי יום עבודה מתיש בבאר שבע, פותח את המקרר ורוצה לאכול משהו, הוא מגלה שהאוכל לא קר בכלל. הוא מנסה לראות אם הוא יכול לסדר את מה שלא בסדר כשהוא לא מצליח. במצב כזה לא מומלץ שינסה לתקן בעצמו, מקררים הם מכשירים מסובכים וצריך מישהו מקצועי, שיודע מה הוא עושה, כדי לתקן את המקרר התקול.

במידה והבעיה הינה בדרום חשוב להזמין טכנאי מקררים בבאר שבע על מנת שהמענה יהיה מהיר. בנוסף, חשוב לבדוק אם עדיין יש אחריות על המקרר. כאשר קונים מקרר, מגיעה לנו אחריות יחד איתו. אם האחריות היא עדיין בתוקף, כדאי קודם לברר עם החברה שנתנה אותה אם התקלה הרלוונטית מכוסה על ידי האחריות. אם כן, מה טוב, התשלום יהיה נמוך יותר או בכלל לא יהיה תשלום. אם לא, אז צריך להתחיל לחפש טכנאי, שיהיה טוב ויעיל.

טכנאי מקררים בבאר שבעעבור הזמנת טכנאי, גם אם הוא לא מצא בסוף שום תקלה, צריך לשלם כסף על ההזמנה שלו. זה המינימום שידרוש טכנאי מקררים. באר שבע, בה המחיר הממוצע הוא בין 150 ל-200 ₪, ידועה במחירים הללו. זהו מחיר שכל בעל מקצוע נוהג לקחת, עבור שעות העבודה שהשקיע ועבור הטרחה של הטכנאי.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון, כאשר מזמינים טכנאי, הוא מהן ההמלצות שיש לו. כיום, עם האינטרנט ובייחוד בבאר שבע, יש שפע של טכנאים שמציעים עצמם לעבודה. לכן צריך, בין אם מהמלצות של חברים ובין אם מהמלצות באינטרנט, לבדוק טוב טוב איזה טכנאי מזמינים הביתה. הדבר האחרון שצריך זה מישהו שיבוא, ייקח דמי ביקור, ובסוף לא יתקן את הבעיה. המקרר הוא פריט מאוד חשוב להתנהלות היומיומית שלנו. ככזה, צריך להשקיע בו במידה המתאימה שיפעל היטב.

אנו מספקים שירותי טכנאי מקררים מידי, 24 שעות ביממה!!

טכנאי המקררים הפועלים בחברתנו הינם מקצועיים ואמינים ובעלי ניסיון בתחומים הבאים:

 • תיקון מקררים ישנים
 • החלפת חלקים במקרר, פלסטיקה,גוף תאורה ומאווררים פנימיים.
 • מילוי גז, ניקוי ותיקון צינורות
 • החלפת גומיות איטום או תיקון דלת המקרר.
 • וכמובן החלפת גוף קירור, תרמוסטט או מדחס.

בחברתנו טכנאי מקררים בבאר שבע המתמחים בכל סוגי המקררים והמקפיאים, ממגוון החברות:

 • BOSCH
 • SHARP
 • LG
 • אלקטרה
 • אמקור
 • קריסטל ועוד...

מיומנות הטכנאי כערבות להצלחת הטיפול בתקלה!

תיקון מקררים בבאר שבעאנו מאמינים השימוש בחלקי חילוף מקוריים כתנאי להצלחת פתרון התקלה. בכדי למנוע תקלות חוזרות ונשנות כדאי לדאוג שחלקי החילוף יהיו מקוריים ותואמים. בפנייה אל חברתנו תבטיחו השימוש בחלקי החילוף המתאימים לטיפול בתקלות במקררים שאצלכם, וכן את האחריות לתפקוד המקרר תקופה ארוכה לאחר הטיפול בבעיה.

אל תתלבטו, הגעתם למקום הנכון, בחברתנו טכנאי מקררים בבאר שבע אמינים ומקצועיים, שיגיעו אליכם במהרה ויתקנו את התקלה, נשמח לספר לכם על השירותים והפעילויות שלנו וכמובן על מאות הלקוחות המרוצים ותעודות האחריות שהם מקבלים.

בדיקת המקרר ופירוט ממצאי הבדיקה ללקוח

עקרון חשוב מאוד בחברתנו הוא שקיפות ואמינות עם הלקוח, טרם העבודה טכנאי מקררים יגיע בכדי לאתר את התקלה, במידה ויש צורך בחלפים, יסביר לכם על החלפים אותם נחוץ להחליף, העלויות שלהם וכמובן הסבר מפורט על תהליך העבודה ועל מחיריה.

מתאים לכם? גם לנו...נתחיל ונבצע את העבודה והכי חשוב, נעשה זאת ביסודיות וניקיון.

תיקון מקרר הוא לא משחק ילדים ולכן, עדיף להזמין טכנאי מקררים, זה שמבין ויעשה את התיקון כמו שצריך. באתרנו תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על השירותים הניתנים, על החלפים למקרר והמלצות מלקוחות מרוצים.

צור קשר עם טכנאי מקררים בבאר שבע

מלאו את טופס יצירת הקשר למטה וטכנאי מקררים בבאר שבע של פיקס איט יחזור אליכם תוך זמן קצר.

תודה שיצרתם קשר! טכנאי של פיקס איט יחזור אליכם בזמן הקרוב.

ניתן גם ליצור קשר במספר הטלפון - 055-9662488