טכנאי מקררים בצפון

פעמים רבות המקרר שלנו מפסיק לקרר בצורה טובה ולכן אנחנו זקוקים באופן מיידי לטכנאי מקררים מיומן הזמין בכל ימות השבוע למקרי חירום. לא כדאי לנסות לתקן לבד את המקרר מכיוון שפעמים רבות מדובר בתקלה פשוטה אשר טכנאי מקררים בצפון יכול לפתור בקלות אולם אתם, עלולים לגרום לנזק חמור שיכול אפילו לחייב אתכם לרכוש מקרר חדש אם תנסו לתקן אותו בעצמכם.

נשמח לעמוד לרשותכם 7 ימים בשבוע לקריאות דחופות. לקבלת מידע נוסף אודות טכנאי מקררים בצפון מנוסה ומיומן הקרוב למקום מגוריכם ולקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס המצורף. נציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם!

מתי יש צורך להזמין טכנאי מקררים בצפון?

מקרר הוא פריט חיוני בכל בית ולכן, אם הוא מפסיק לעבוד מסיבה כלשהו אתם צריכים להזמין באופן מיידי טכנאי המתמחה בתיקון תקלות שונות העלולות להתרחש במקררים, על מנת שתכולת המקרר שלכם לא תתקלקל בחום. פעמים רבות מצטברת שכבה של קרח על המקרר או שאחד מצינורות הגז שתפקידם לסייע בקירור מפסיקים לפעול באופן תקין ולכן יש צורך בבדיקה מיידית באיתור התקלה ובתיקונה.

על מנת להיות בטוחים שאיש המקצוע שאתם מזמינים הוא אכן מומחה ומיומן בתיקון מקררים אל תזמינו סתם טכנאי באופן אקראי אלא בקשו המלצות מלקוחות מרוצים שיכולים להעיד על טיב העבודה שלו. חשוב לדעת כי שוק העבודה מלא בטכנאים לא מורשים העלולים לגרום למקרר שלכם נזק רב כתוצאה מאבחנה לא נכונה או טיפול לקוי בתקלה. חשוב מאוד לדרוש מהטכנאי אחריות על העבודה ועל חלקי החילוף במידה והתקלה תחזור על עצמה.

תיקון מקרר עדיף על רכישת מקרר חדש

אנשים רבים שהמקרר שלהם מתקלקל נוטים לרכוש מקרר חדש. הם אומרים לעצמם, למה לתקן מקרר ישן אם אפשר להוסיף עוד קצת כסף ולקנות מקרר חדש לגמרי? ובכן, הבעיה היא שבדרך כלל ההשקעה במקרר ישן ואיכותי משתלמת יותר מרכישה של מקרר חדש וזול. השוק כיום מוצף במוצרים זולים המגיעים מסין ושלא מחזיקים מעמד מספיק זמן. בצורה זו, אנשים שהעדיפו להשקיע במקרר חדש במקום לתקן את המקרר הישן, עומדים עד מהרה מול אותה הבחירה בדיוק. אל תעשו את הטעות הזו, ותפנו לכיוון תיקון והזמינו טכנאי מקררים בצפון כל עוד הדבר מתאפשר לכם.

מחירון טכנאי מקררים בצפון מחיר

עבור הזמנת טכנאי, גם אם הוא לא מצא בסוף שום תקלה, צריך לשלם כסף על ההזמנה שלו. זה המינימום שידרוש טכנאי מקררים. בצפון, בה המחיר הממוצע הוא בין 150 ל-200 ₪, ידועה במחירים הללו. זהו מחיר שכל בעל מקצוע נוהג לקחת, עבור שעות העבודה שהשקיע ועבור הטרחה של הטכנאי.

המחיר אותו תידרשו לשלם לבעל המקצוע שתזמינו משתנה ותלוי במגוון גורמים כמו לדוגמה היום בשבוע והשעה בה הזמנתם את טכנאי המקררים. כך לדוגמה קריאות חירום בשעות הלילה או בסופי שבוע יעלו יותר מאשר קריאה בשעות היום. המחיר משתנה בהתאם לשעות העבודה של טכנאי המקררים על התקלה אותה הוא מאבחן וכמובן ובמידה ויהיה צורך להחליף חלק או חלקים מסוימים במקרר תידרשו לשלם גם עבור חלקי החילוף.

טכנאי מקררים המלצות בצפון

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון, כאשר מזמינים טכנאי, הוא מהן ההמלצות שיש לו. כיום, עם האינטרנט ובייחוד בצפון, יש שפע של טכנאים שמציעים עצמם לעבודה. לכן צריך, בין אם מהמלצות של חברים ובין אם מהמלצות באינטרנט, לבדוק טוב טוב איזה טכנאי מזמינים הביתה. הדבר האחרון שצריך זה מישהו שיבוא, ייקח דמי ביקור, ובסוף לא יתקן את הבעיה. המקרר הוא פריט מאוד חשוב להתנהלות היומיומית שלנו. ככזה, צריך להשקיע בו במידה המתאימה שיפעל היטב.

אנו מספקים שירותי טכנאי מקררים בצפון מידי, 24 שעות ביממה!!

טכנאי המקררים הפועלים בחברתנו הינם מקצועיים ואמינים ובעלי ניסיון בתחומים הבאים:

 • תיקון מקררים ישנים
 • החלפת חלקים במקרר, פלסטיקה,גוף תאורה ומאווררים פנימיים.
 • מילוי גז, ניקוי ותיקון צינורות
 • החלפת גומיות איטום או תיקון דלת המקרר.
 • וכמובן החלפת גוף קירור, תרמוסטט או מדחס.

בחברתנו טכנאי מקררים בצפון המתמחים בכל סוגי המקררים והמקפיאים, ממגוון החברות:

 • BOSCH
 • SHARP
 • LG
 • אלקטרה
 • אמקור
 • קריסטל ועוד...

חלקי חילוף מקוריים למקררים

יתרונה הגדול של חברת פיקס על פני כל מתחריה הוא בשימוש בחלקי תיקון מקוריים וחדשים לגמרי, המעניקים למקרר שלכם אורך נשימה. הטכנאים המנוסים עוברים הכשרות תקופתיות במטרה להתעדכן בשינויים וכך מצליחים לספק את המענה הטוב ביותר ללקוחות הזקוקים לתיקון מקררים.

אנו מאמינים השימוש בחלקי חילוף מקוריים כתנאי להצלחת פתרון התקלה. בכדי למנוע תקלות חוזרות ונשנות כדאי לדאוג שחלקי החילוף יהיו מקוריים ותואמים. בפנייה אל חברתנו תבטיחו השימוש בחלקי החילוף המתאימים לטיפול בתקלות במקררים שאצלכם, וכן את האחריות לתפקוד המקרר תקופה ארוכה לאחר הטיפול בבעיה.

אל תתלבטו, הגעתם למקום הנכון, בחברתנו טכנאי מקררים בצפון אמינים ומקצועיים, שיגיעו אליכם במהרה ויתקנו את התקלה, נשמח לספר לכם על השירותים והפעילויות שלנו וכמובן על מאות הלקוחות המרוצים ותעודות האחריות שהם מקבלים.

טכנאי מקררים יצאת צדיק בצפון

עקרון חשוב מאוד בחברתנו הוא שקיפות ואמינות עם הלקוח, טרם העבודה טכנאי מקררים יגיע בכדי לאתר את התקלה, במידה ויש צורך בחלפים, יסביר לכם על החלפים אותם נחוץ להחליף, העלויות שלהם וכמובן הסבר מפורט על תהליך העבודה ועל מחיריה.

מתאים לכם? גם לנו...נתחיל ונבצע את העבודה והכי חשוב, נעשה זאת ביסודיות וניקיון.

תיקון מקרר הוא לא משחק ילדים ולכן, עדיף להזמין טכנאי מקררים, זה שמבין ויעשה את התיקון כמו שצריך. באתרנו תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על השירותים הניתנים, על החלפים למקרר והמלצות מלקוחות מרוצים.

שירות תיקון מקררים מהיר בצפון

ושוב נחזור למרכיב הזמן החשוב כל כך בתיקון מקררים, אי אפשר לחיות בבית ללא מקרר, ולכן יש לבצע תיקון מקררים בלוחות זמנים מצומצמות ביותר. מסיבה זו חשוב לדאוג לפנות לחברה גדולה כמו פיקס איט המעסיקה טכנאים רבים ושמסוגלת לשלוח טכנאי מקררים באשדוד בדחיפות הדרושה.

חברת פיקס איט מעניקה שירותי טכנאי מקררים בצפון מזה 10 שנה ומעסיקה טכנאים רבים בעלי רמה מקצועית גבוהה במיוחד. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם בתוך זמן קצר ויפתרו את הבעיה בצורה המהירה ביותר.