טכנאי תנורים

טכנאי בעל ותק מקצועי הוא כזה שנתקל ותיקן תנורים מכל הסוגים והדגמים ויודע להתמודד איתם, לאתר את התקלה במהירות ולפתור אותה, אם באמצעות תיקון, אם בהחלפת חלק שהתקלקל.העוגה לא נאפתה? צריך טכנאי- זה הזמן! מלאו פרטיכם באתר וקבלו המלצות על מיטב הטכנאים, מומחים בתיקון כל סוגי התנורים במקצועיות וביעילות ובעיקר במחירים נוחים לכל כיס!

מאז ומתמיד היה תנור האפייה אלמנט חשוב ומשמעותי בחיינו ולאחרונה אף יותר, עם התפתחות המודעות למזון בריא ונטול טיגון והחיפוש אחר מאכלים שיהיו גם טעימים וגם נטולי שמן מיותר, הוביל לפתרון האולטימטיבי- תנור האפייה. השפע בדגמים ובסוגים הביא אותנו הצרכנים ליכולת לרכוש תנור במחיר סביר ובידיעה שתוחלת חייו היא ארוכה למדי, אולם , כמו במקרים הטובים ביותר, גם התנור עשוי להתקלקל, ולעתים דווקא באמצע העוגה!

תקלות ופתרונן:

תקלה בתנור היא לא דבר שכיח ולרוב היא נובעת מתקלה בתרמוסטט, קצר חשמלי, מגעים רופפים או גוף חימום שהלך לעולמו. התקלות הן פתירות ומהירות וטכנאי מוסמך ומקצועי יעשה זאת במקום וביעילות רבה ואף ייתן לכם טיפים לתחזוקה נכונה ולמניעת הישנות התקלה.

תחזוקה נכונה והארוחה מוכנה!

רוב התקלות בתנור נובעות משימוש לא נכון בו, וכן בתחזוקה לקויה. ניקוי שכיח של התנור ובין הדפנות שלו לאיתור חתיכות מזון שנפלו פנימה או נשפכו הוא חיוני מאד להארכת חיי התנור. עוד חשוב להשתמש בחומרי ניקוי ומסירי שומן המתאימים לחומר ממנו עשוי התנור על מנת לא לפגוע בו.

תיקון תנורים מקצועי, חשוב שיתבצע על ידי טכנאי תנורים מוסמך ומורשה ובעל רישיון,אשר בעל הבנה בכל תנור, בין אם זה תנור בילד אין, תנור משולב עם כיריים, תנור שף ועוד. אולי את העוגה לא יאפה לכם הטכנאי, אולם את הכלים לאפייה מוצלחת הוא יספק לכם בוודאות.

מלאו את פרטיכם באתר וטכנאי תנורים מומחה ומורשה על ידי משרד העבודה של פיקס איט יחזור אליכם ויספקו לכם פתרונות יעילים ומקצועיים בתיקון התנור שלכם ובמחירים סבירים!